Tűzoltó/HAS szerelő

Ezt fogod tenni:

Schouwer/HAS mérnököt keresünk csapatunkba. Ebben a munkakörben Ön lesz a felelős a kémények kivitelezéséért, valamint az otthoni és vállalati üvegszálas hálózatok telepítéséért és karbantartásáért. Van érzéke a részletekhez, ügyfélközpontú és nem 9-től 5-ig tartó mentalitással rendelkezik? Akkor téged keresünk!

Fő feladatok és felelősségi körök:

- Ellenőrzések elvégzése különböző helyszíneken ütemterv vagy ügyfélmegbeszélések szerint.

- Az ügyféllel konzultálva határozza meg az optikai kábel optimális útvonalát és a csatlakozás helyét.

- Tájékoztassa az ügyfelet arról, hogy a tisztogatás milyen következményekkel jár és milyen hatással jár.

- Határozza meg az optikai kábel útvonalát, figyelembe véve az építési és szervezési részleteket.

- Részletes feljegyzések és fényképek készítése az ellenőrzés eredményeiről és a lényeges elemekről.

- Adatok gyűjtése és feldolgozása szoftverprogramokban.

- Jelentést tesz a projektvezetőnek az ellenőrzések előrehaladásáról és kihívásairól.

- Gondolkodás a munkafolyamatok folyamatfejlesztéséről.

- A műszaki előírásoknak megfelelően üvegszálas hálózatok telepítése és karbantartása otthonokba és üzlethelyiségekbe.

- Száloptikai kapcsolatok ellenőrzése és tesztelése.

- Az elvégzett munka részletes dokumentációjának vezetése és technikai jelentések készítése.

- Együttműködik más részlegekkel és projektvezetőkkel a projektcélok elérése érdekében.

- Biztosítja a szerszámok és berendezések karbantartását és kalibrálását.

- Mutasson példát, és járuljon hozzá a produktív és pozitív munkakörnyezethez.

Biztonság, egészség és környezet:

- A munkahelyi biztonság és tisztaság előmozdítása.

- Végezzen és ösztönözze a munkahelyi ellenőrzéseket.

- A szervezeten belüli konzultációs struktúrának való megfelelés (indító értekezlet, eszköztárértekezlet stb.).

- A KAM-tevékenységekből eredő döntések meghozatala.

- A balesetekre és a nem biztonságos helyzetekre vonatkozó adatok elemzése a KAM-koordinátorral konzultálva.

- Az előrehaladás és a minőségi követelmények figyelemmel kísérése az ügyfél által előírtak szerint.

- A szervezeten belüli szabályok és előírások betartása.

Ki vagy te?

- Minimális VMBO munka- és gondolkodási szint.

- VCA-tanúsítvány, vagy hajlandó megszerezni azt.

- A szabványok/irányelvek, anyagok és kivitelezési technikák ismerete.

- Érvényes vezetői engedély birtokában.

Egyéb készségek:

- A releváns digitális rendszerek és az MS Office rendszer elsajátítása.

- Kommunikációs képességek, mind hollandul, mind angolul.

- Hajlandóság tanfolyamokon és/vagy képzéseken való részvételre.

- Csapatjátékos, aki önállóan is jól tud dolgozni.

Kompetenciák:

- Szakmai

- Ügyfélközpontúság

- Együttműködés

- Eljegyzés

- Stresszállóság

- Eredményorientált

Mit kínálunk?

- Dinamikus munkakörnyezet;

- Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások a kisfémipari kollektív szerződésnek megfelelően;

- Személyes fejlődési és képzési lehetőségek.

Ön az általunk keresett Schouwer/HAS-szerelő? Akkor jelentkezz most és légy tagja lelkes csapatunknak!